wolna strefa - serwis tańca [strona główna]free zone - dance service [home page]


© serwis tańca

działy serwisu tańca:

najnowsze wiadomości w serwisie

recenzje serwisu tańca

wywiady serwisu tańca

teksty serwisu tańca

galeria fotografii tanecznej

forum dyskusyjne

promocja tańca współczesnego:

katalog tańca - katalog polskich teatrów tańca współczesnego

międzynarodowy dzień tańca - serwis informacyjny

impresariat tańca - organizacja spektakli tańca współczesnego

działalność wolnej strefy:

fabryka tańca - program patronatów prasowych i tanecznych produkcji teatralnych wolnej strefy

republika tańca - projekt prezentacyjny wolnej strefy

anex solo festival - festiwal solistów tańca współczesnego

strefa tańca - miesięcznik o tańcu współczesnym

dodatkowe informacje:

wolna strefa - podstawowe informacje o stowarzyszeniu i jego działalności

serwis tańca - wyniki oglądalności, możliwości promocyjne, reklama, historia, współpracownicy

kontakt z wolną strefą
kontakt z serwisem tańca

wolna strefa - serwis tańca: Witamy w pierwszym w Polsce serwisie tańca i centrum informacji o tańcu współczesnym. Nasza strona działa od 2000 roku i jest największym internetowym kompendium wiedzy o polskich teatrach tańca.

Szukamy współpracowników, recenzentów, dziennikarzy zajmujących się tańcem współczesnym. Recenzje, zapowiedzi, informacje prosimy przysyłać na adres: serwistanca@poczta.onet.pl

Obejmujemy ciekawe imprezy teatralne i związane z tańcem współczesnym patronatem prasowym, oferujemy reklamy w serwisie tańca, organizujemy spektakle teatrów tańca - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: wolnastrefa@poczta.onet.plwolna strefa - serwis tańca
archiwum wiadomości
styczeń 2006 [pełna wersja informacji z serwisu tańca]


Towarzystwo Gimnatyczne zaprasza

[04.01.2006] Warsztaty taneczne z cyklu "Towarzystwo Gimnastyczne zaprasza: Tomek Wesołowski i Natalia Draganik" - odbędą się 7 i 8 stycznia w Starym Browarze (Studio Słodownia/Galeria) w Poznaniu. Karnet na cały weekend (8 godzin zajęć) - 60 zł. Zapisy i kontakt: tel. 0-61 859 61 22.

Organizatorzy napisali: "Gorąco zapraszamy na zajęcia z tańca współczesnego dla wszystkich tych, ktorzy kochają taniec i juz tańczą oraz tych, którzy dopiero marzą o spróbowaniu swoich sił i rozpoczęciu nauki. Cykl organizowany wspólnie przez Kulczyk Foundation i artystów towarzystwa gimnastycznego bedzie regularnie oferował warsztaty taneczne dla grup początkujących i zaawansowanych zapraszając do Poznania najlepszych pedagogów z Polski i zagranicy stwarzając tym samym szansę na częsty kontakt z najciekawszymi trendami współczesnej sztuki tańca.

W ramach pierwszego spotkania zapraszamy na zajęcia Tomka Wesołowskiego (physical dance) wieloletniego solisty Śląskiego Teatru Tańca uzupełnione o zajęcia z technik contemporary Natalii Draganik - współzałożyciela i choreografa Towarzystwa Gimnastycznego oraz pedagoga-opiekuna poznańskiej Sceny Tańca Współczesngo".

Sylwetki pedagogów

Tomasz Wesołowski: Zanim zajął się tańcem, przez 9 lat trenował akrobatykę sportową. Zdobył tytuł Mistrza Polski i kilkakrotnie wygrywał zawody o randze międzynarodowej. W latach 1997 - 2005 związany ze Śląskiem Teatrem Tańca. Tańczył w choreografiach Jacka Łumińskiego, Conrada Drzewieckiego oraz Christie Brunel i Paula Claydena. Współpracował m.in. z Henrietta Horn, Stephenem Brinkmannem i Janett Paneta. W latach 2000 - 2003 był nauczycielem tańca współczesnego w Bytomskiej Szkole Baletowej. Wielokrotnie prowadził warsztaty taneczne w Bytomiu, Kaliszu, Gdańsku i Olecku oraz USA, Anglii i Rosji.

Natalia Draganik: tancerz, choreograf, pedagog - Absolwentka Państowej Szkoły Baletowej w Łodzi, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie (pedagogika fortepianu), dyplomowany instruktor tańca współczesnego. W latach 1997-2002 uczestnik specjalnego programu doskonalenia tanecznego stworzonego przez Jacka Łumińskiego ( Śląski Teatr Tańca). Od 2001 roku opiekun i choreograf Sceny Tańca Współczesnego w MDK nr 2, wielokrotny organizator i pedagog warsztatów tanecznych; stypendystka szwajcarskiej fundacji Pro Helvetia (projekt twórczy w ramach międzynarodowego festiwalu tańca Konfrontacje/ Praga 2003), stypendystka Danceweb Scholarship 2004 w Wiedniu, autorka choreografii do spektaklu Towarzystwa Gimnastycznego "Whatever you wish" i "Obcojęzyczność".


PRAWA AUTORSKIE:
1. tekst: © opracowanie materiałów promocyjnych organizatora i /lub/ wykonawcy: serwis tańca
2. zdjęcia: © brak publikacji

1. kopiowanie i przetwarzanie tekstu opublikowanych powyżej informacji: dozwolone z podaniem źródła
Dalsze publikacje muszą posiadać adnotację: "źródło: wolna strefa - serwis tańca", lub "źródło: www.wolnastrefa.republika.pl".

2. kopiowanie zdjęć ilustrujących opublikowane powyżej informacje: zabronione

Prosimy nie łamać praw autorskich.

więcej o prawach autorskich --->>>


~~~~~   powrót do strony głównej serwisu tańca


główna     serwis tańca


odkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego, katalog tańca

© wolf
wszystkie prawa zastrzeżone