wolna strefa - serwis tańca [strona główna]free zone - dance service [home page]


© serwis tańca

działy serwisu tańca:

najnowsze wiadomości w serwisie

recenzje serwisu tańca

wywiady serwisu tańca

teksty serwisu tańca

galeria fotografii tanecznej

forum dyskusyjne

promocja tańca współczesnego:

katalog tańca - katalog polskich teatrów tańca współczesnego

międzynarodowy dzień tańca - serwis informacyjny

impresariat tańca - organizacja spektakli tańca współczesnego

działalność wolnej strefy:

fabryka tańca - program patronatów prasowych i tanecznych produkcji teatralnych wolnej strefy

republika tańca - projekt prezentacyjny wolnej strefy

anex solo festival - festiwal solistów tańca współczesnego

strefa tańca - miesięcznik o tańcu współczesnym

dodatkowe informacje:

wolna strefa - podstawowe informacje o stowarzyszeniu i jego działalności

serwis tańca - wyniki oglądalności, możliwości promocyjne, reklama, historia, współpracownicy

kontakt z wolną strefą
kontakt z serwisem tańca

wolna strefa - serwis tańca: Witamy w pierwszym w Polsce serwisie tańca i centrum informacji o tańcu współczesnym. Nasza strona działa od 2000 roku i jest największym internetowym kompendium wiedzy o polskich teatrach tańca.

Szukamy współpracowników, recenzentów, dziennikarzy zajmujących się tańcem współczesnym. Recenzje, zapowiedzi, informacje prosimy przysyłać na adres: serwistanca@poczta.onet.pl

Obejmujemy ciekawe imprezy teatralne i związane z tańcem współczesnym patronatem prasowym, oferujemy reklamy w serwisie tańca, organizujemy spektakle teatrów tańca - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: wolnastrefa@poczta.onet.plwolna strefa - serwis tańca
archiwum wiadomości
styczeń 2006 [pełna wersja informacji z serwisu tańca]


Laboratorium Taneczne VII

[26.01.2006] Integracyjny Klub Artystyczny Winda - MDK w Gdańsku (ul. Racławicka 17), zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach tańca współczesnego prowadzonych przez Tomasza Wygodę.

Warsztaty odbędą się w dniach 25- 26 lutego. Plan zajęć: sobota, godz. 14.00- 19.30 (w tym półgodzinna przerwa), niedziela, godz. 11.00- 14.00. Liczba godzin: 8 x 60 minut. Koszt uczestnictwa: 100 zł (płatne do 17.02), 120 zł (płatne po 17.02). Kontakt: tel. (0-58) 344 77 93.

Tomasz Wygoda - tancerz, pedagog i choreograf, w latach 1997 - 2003 tancerz Śląskiego Teatru Tańca. W tym czasie tańczył w spektaklach: Jacka Łumińskiego oraz Conrada Drzewieckiego (Polska), Henrietty Horn (Niemcy), Jonathana Hollandera (USA) i Paula Claydena (Wlk. Brytania). Ponadto współpracował z Janet Panetta (USA), Jean G. Weissem (Luxmburg), Ko Murobushi (Japonia) oraz Emio Greco (Holandia). W roku 2002 był stypendystą DanceWeb w Wiedniu. Prowadził warsztaty tańca w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.
Tomasz Wygoda poszukuje nowych sposobów myślenia o tańcu współczesnym. Jego inspiracjami są Grotowski i Kantor oraz styl butoh i joga. Obecnie współpracuje z Teatrem Starym w Krakowie, gdzie bierze udział w spektaklach Krystiana Lupy, Pawła Miśkiewicza oraz Jana Peszka. Wziął udział w spektaklu "Oczyszczeni" Krzysztofa Warlkowskiego. Stworzył ruch do spektakli dramatycznych m.in. "Niewina" P. Miśkiewicza w Teatrze Starym w Krakowie, "Łoże" J. Peszka w Teatrze Stu w Krakowie, "Wyzwolenie" M. Grabowskiego w Teatrze Starym w Krakowie, "From Poland with Love" M.Zadary oraz "Wałęsa. Historia wesoła, a ogromnie przez to smutna" w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.


PRAWA AUTORSKIE:
1. tekst: © opracowanie materiałów promocyjnych organizatora i /lub/ wykonawcy: serwis tańca
2. zdjęcia: © brak publikacji

1. kopiowanie i przetwarzanie tekstu opublikowanych powyżej informacji: dozwolone z podaniem źródła
Dalsze publikacje muszą posiadać adnotację: "źródło: wolna strefa - serwis tańca", lub "źródło: www.wolnastrefa.republika.pl".

2. kopiowanie zdjęć ilustrujących opublikowane powyżej informacje: zabronione

Prosimy nie łamać praw autorskich.

więcej o prawach autorskich --->>>


~~~~~   powrót do strony głównej serwisu tańca


główna     serwis tańca


odkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego, katalog tańca

© wolf
wszystkie prawa zastrzeżone