wolna strefa - serwis tańca [strona główna]free zone - dance service [home page]


© serwis tańca

działy serwisu tańca:

najnowsze wiadomości

recenzje serwisu tańca

wywiady serwisu tańca

teksty serwisu tańca

galeria fotografii tanecznej

forum dyskusyjne

promocja tańca współczesnego:

katalog tańca - katalog polskich teatrów tańca współczesnego

międzynarodowy dzień tańca - serwis informacyjny

impresariat tańca - organizacja spektakli tańca współczesnego

działalność wolnej strefy:

fabryka tańca - program patronatów prasowych i tanecznych produkcji teatralnych wolnej strefy

republika tańca - projekt prezentacyjny wolnej strefy

anex solo festival - festiwal solistów tańca współczesnego

strefa tańca - miesięcznik o tańcu współczesnym

dodatkowe informacje:

wolna strefa - podstawowe informacje o stowarzyszeniu i jego działalności

serwis tańca - wyniki oglądalności, możliwości promocyjne, reklama, historia, współpracownicy

kontakt z wolną strefą
kontakt z serwisem tańca

wolna strefa - serwis tańca: Witamy w pierwszym w Polsce serwisie tańca i centrum informacji o tańcu współczesnym. Nasza strona działa od 2000 roku i jest największym internetowym kompendium wiedzy o polskich teatrach tańca.

Szukamy współpracowników, recenzentów, dziennikarzy zajmujących się tańcem współczesnym. Recenzje, zapowiedzi, informacje prosimy przysyłać na adres: serwistanca@poczta.onet.pl

Obejmujemy ciekawe imprezy teatralne i związane z tańcem współczesnym patronatem prasowym, oferujemy reklamy w serwisie tańca, organizujemy spektakle teatrów tańca - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: wolnastrefa@poczta.onet.plwolna strefa - serwis tańca
archiwum wiadomości
maj 2006 [pełna wersja informacji z serwisu tańca]


Warsztaty we Wrocławiu

[23.05.2006] Studium Tańca Współczesnego MTT, działające przy Teatrze Muzycznym Capitol, zaprasza w dniach 27-30 lipca na warsztaty tańca. Oferta kierowana jest do tancerzy, aktorów, mimów oraz osób początkujących. Zakończeniem i podsumowaniem wspólnej pracy będzie ,,PreZenTacja" - etiuda przygotowana przez wykładowców i uczestników zajęć. W tym samym terminie, odbywa się we Wrocławiu festiwal kina niezależnego Era Nowe Horyzonty.
Wykładowcy warsztatów: Anna Krych i Jacek Gębura, założyciele Studium Tańca i Teatru Tańca Arka. Koszt: 100zł (bez noclegu). Kontakt: tel.0 601 22 83 45.

Studium Tańca Współczesnego MTT we Wrocławiu prowadzi swoją działalność od 11 lat przy Teatrze Muzycznym Capitol. Założycielami i wykładowcami są: Anna Krych i Jacek Gębura (twórca Teatru Tańca Arka). Studium, prowadzi działalność edukacyjną z dziedziny tańca współczesnego, teatru ruchu, tańca klasycznego - na dwóch poziomach zaawansowania.
Spotkania mają charakter otwartych warsztatów. Organizowane są również cykliczne ,,PreZenTacje" teatrów tańca, współpraca z ośrodkami kultury w Polsce i za granicą (kilkuletnia wymiana z ośrodkiem Atrium w Berlinie, wielokrotne zaproszenia na festiwal TanzWoche w Eisenhuttenstadt). Uczestnicy z grupy zaawansowanej, poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w warsztatach i festiwalach w całej Polsce. Na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego w Koninie, zespół otrzymał wyróżnienie oraz II nagrodę (2004r. 2005r. 2006 r.), został również zakwalifikowany w 2005 r. i 2006 r., na festiwal PolemiQi w Warszawie, a dzięki współpracy z Teatrem Tańca Arka, wystąpił w 2005 r. na Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego w Bytomiu.


PRAWA AUTORSKIE:
1. tekst: © opracowanie materiałów promocyjnych organizatora i /lub/ wykonawcy: serwis tańca
2. zdjęcia: © brak publikacji

1. kopiowanie i przetwarzanie tekstu opublikowanych powyżej informacji: dozwolone z podaniem źródła
Dalsze publikacje muszą posiadać adnotację: "źródło: wolna strefa - serwis tańca", lub "źródło: www.wolnastrefa.republika.pl".

2. kopiowanie zdjęć ilustrujących opublikowane powyżej informacje: zabronione

Prosimy nie łamać praw autorskich.

więcej o prawach autorskich --->>>


~~~~~   powrót do strony głównej serwisu tańca


główna     serwis tańca


odkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego, katalog tańca

© wolf
wszystkie prawa zastrzeżone