wolna strefa - serwis tańca [strona główna]free zone - dance service [home page]


© serwis tańca

działy serwisu tańca:

najnowsze wiadomości

recenzje serwisu tańca

wywiady serwisu tańca

teksty serwisu tańca

galeria fotografii tanecznej

forum dyskusyjne

promocja tańca współczesnego:

katalog tańca - katalog polskich teatrów tańca współczesnego

międzynarodowy dzień tańca - serwis informacyjny

impresariat tańca - organizacja spektakli tańca współczesnego

działalność wolnej strefy:

fabryka tańca - program patronatów prasowych i tanecznych produkcji teatralnych wolnej strefy

republika tańca - projekt prezentacyjny wolnej strefy

anex solo festival - festiwal solistów tańca współczesnego

strefa tańca - miesięcznik o tańcu współczesnym

dodatkowe informacje:

wolna strefa - podstawowe informacje o stowarzyszeniu i jego działalności

serwis tańca - wyniki oglądalności, możliwości promocyjne, reklama, historia, współpracownicy

kontakt z wolną strefą
kontakt z serwisem tańca

wolna strefa - serwis tańca: Witamy w pierwszym w Polsce serwisie tańca i centrum informacji o tańcu współczesnym. Nasza strona działa od 2000 roku i jest największym internetowym kompendium wiedzy o polskich teatrach tańca.

Szukamy współpracowników, recenzentów, dziennikarzy zajmujących się tańcem współczesnym. Recenzje, zapowiedzi, informacje prosimy przysyłać na adres: serwistanca@poczta.onet.pl

Obejmujemy ciekawe imprezy teatralne i związane z tańcem współczesnym patronatem prasowym, oferujemy reklamy w serwisie tańca, organizujemy spektakle teatrów tańca - zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: wolnastrefa@poczta.onet.plwolna strefa - serwis tańca
archiwum wiadomości
październik 2006 [pełna wersja informacji z serwisu tańca]


Warsztaty w Ozimku

[2.10.2006] Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca Współczesnego i Zespół Tańca Współczesnego "Chorus" zapraszają na Warsztaty Tańca Współczesnego prowadzone przez Aleksandrę Dziurosz i Alicję Iwańską. Warsztaty odbędą się w terminie 13 - 15 października w PSP Nr 1 w Ozimku. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca Współczesnego, ul. Częstochowska 26, 46 - 040 Ozimek. Kontakt: (0-77) 465 24 48.

Program warsztatów obejmuje dwie techniki: technikę tańca współczesnego (Aleksandra Dziurosz) i technikę modern jazz (Alicja Iwańska). Każdy z uczestników może zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia i do wybranej grupy (grupa średniozaawansowana i grupa instruktorska).

Warunki uczestnictwa:

Koszty dydaktyczne wszystkich zajęć 150 zł (bez noclegów), jedna technika 80 zł. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 października 2006 r. wraz z potwierdzeniem dowodu wpłaty akredytacji na adres. Dojazd, wyżywienie i zakwaterowanie uczestników warsztatów - na koszt własny.

Zespół Tańca Współczesnego "Chorus" - grupa działająca w Ozimku od 1995 roku. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Dance Show. Reprezentant Opolszczyzny na Mistrzostwa Europy i Świata Dance Show 2004. Członek Polskiej Federacji Tańca. Reprezentant Gminy i Miasta Ozimek na imprezach międzynarodowych. Kierownikiem Zespołu jest mgr Alicja Iwańska. Zespół występował z Aliną Janowską, Danutą Rinn, Tomkiem Sterą, Zespołem Baletowym "Kasta", "Showlights" (Niemcy), "Hot Cets" (Czechy). W 2001 roku podczas gościnnego występu w Policach Zespół dał koncert dla TVP Szczecin. Od listopada 2005 roku przy Zespole działa Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca Współczesnego.


PRAWA AUTORSKIE:
1. tekst: © opracowanie materiałów promocyjnych organizatora i /lub/ wykonawcy: serwis tańca
2. zdjęcia: © brak publikacji

1. kopiowanie i przetwarzanie tekstu opublikowanych powyżej informacji: dozwolone z podaniem źródła
Dalsze publikacje muszą posiadać adnotację: "źródło: wolna strefa - serwis tańca", lub "źródło: www.wolnastrefa.republika.pl".

2. kopiowanie zdjęć ilustrujących opublikowane powyżej informacje: zabronione

Prosimy nie łamać praw autorskich.

więcej o prawach autorskich --->>>


~~~~~   powrót do strony głównej serwisu tańca


główna     serwis tańca


odkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego, katalog tańca

© wolf
wszystkie prawa zastrzeżone