fabryka tańca: produkcje teatralne i patronaty prasowe wolnej strefy


V Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego PolemiQi
patronat prasowy wolnej strefy (Warszawa, 2005)

Terminy i program festiwalu PolemiQi

Miejsce i termin festiwalu:

V Ogólnopolski Festiwal
Tańca Współczesnego PolemiQi 2005
3-5 czerwca 2005 r.
Scena Prezentacji DWP
Al. Niepodległości 141
Warszawa (metro Racławicka)

Program festiwalu:

3 czerwca 2005 r.
10.00 warsztaty
18.00 otwarcie wystawy fotografii Marcina Morawickiego "PolemiQi 2004"
19.00 I wieczór festiwalowy
Studnia "Którędy"
Alternatywna Grupa Studentów "Wariacje na temat jedzenia"
Alchemia "Zderzenia"
Cube "Adaptacja"
Wojeteth "Izdebka"
Paweł Matyasik "Niby tak samo jak wczoraj"

przerwa 15 minut

Anna Achimowicz
Studencka Grupa UZ "Ciche zdarzenia"
Studnia "Po drodze" Owczarek
Paulina Majewska "Puk, puk"
Monika Pundyk i Emilia Malczyk "Pestka"
Dystans "ŻEŻRELINE"
22.00 klub festiwalowy REGENERACJA

4 czerwca 2005 r.
10.00 warsztaty
18.00 II wieczór festiwalowy
Teatr Okazjonalny "W czerni i bieli"
Teatr Gestu "Kołysanka"
Teatr Tańca M&M "Retrospekcja"
przerwa 10 minut

Anna Piotrowska
Niezależna Manufaktura Tańca "Instalacje"
Vogue "Terminal"
Iza Chlewińska i Magda Witwicka "Sin Piel"
przerwa 15 minut

Lena Kowalska "Wracam"
Katarzyna Grześ i Sandra Kirsz "Sois"
MTT Sieroszewice "Na przekór"
MTT - Wrocław "Wybrak"
22.00 klub festiwalowy REGENERACJA

5 czerwca 2005 r.
09.00 warsztaty
11.30 scena: finał polemiqi_net
12.15 scena: reportaż z PolemiQ 2004
13.00 przyznanie certyfikatów jakości przez widzów i obserwatorów festiwalu

Spektakle festiwalu

"Izdebka" Studio Teatr Wojeteth (Chorzów)
"Terminal" Studio Tańca Współczesnego Vogue (Gryfino)
"Po drodze" Studnia (Kalisz)
"Którędy" Studnia (Kalisz)
"Sin Piel" Izabela Chlewińska & Magdalena Witwicka (Kalisz)
"Wracam" Lena Kowalska (Kalisz)
"Zderzenia" Teatr Tańca Alchemia (Koszalin)
"Replay Drogi Mlecznej widzianej zeszłego lata" Małgorzata Haduch (Kraków)
"Puk, puk" Paulina Majewska (Łódź)
"Adaptacja" Cube (Łódź)
"Twórca" Pilski Teatr Tańca (Piła)
"Kołysanka" Teatr Gestu (Rzeszów)
"Pestka" Monika Pundyk & Emilia Malczyk (Sieradz)
"Na przekór" MTT (Sieroszewice)
"W czerni i bieli" Teatr Okazjonalny (Sopot)
"n_nieporuszone" Anna Piotrowska (Warszawa)
"ŻEŻRELINE" Teatr Tańca Dystans DWP (Warszawa)
"Smell me... primo" Anna Achimowicz (Warszawa)
"Instalacje" Niezależna Manufaktura Tańca (Wrocław)
"Wybrak" Teatr Tańca Arka (Wrocław)
Studencka Grupa UZ (Zielona Góra)
Paweł Matyasik (Zielona Góra)
"Retrospekcja" M&M (Zielona Góra)
Alternatywna Grupa Studentów (Zielona Góra)

Grafik warsztatów

3 czerwca 2005 r.
sala 611 - duża
09.30 - 11.30 - Anka Jankowska
11.45 - 13.45 - Ula Kijak
14.00 - 15.45 - Sylwia Hefczyńska-Lewandowska
16.00 - 18.00 - Iwona Pasińska

4 czerwca 2005 r.
sala 611 - duża
09.30 - 11.30 - Anka Jankowska
11.45 - 13.45 - Ula Kijak
14.00 - 15.45 - Sylwia Hefczyńska-Lewandowska
16.00 - 18.00 - Iwona Pasińska

5 czerwca 2005 r.
sala 611 - duża
9.00 - 11.00 - Anka Jankowska



© stronę tańca przygotowuje: wolna strefa
kontakt: wolnastrefa@poczta.onet.pl


główna     serwis tańca     powrót do: fabryka tańca     powrót do: V Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego PolemiQi



odkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego

© wolf
wszystkie prawa zatrzeżone