fabryka tańca: produkcje teatralne i patronaty prasowe wolnej strefy


Kino Tańca 2005
- III Festiwal Filmów Tańca

patronat prasowy wolnej strefy (Łódź, 2005)

Festiwal odbędzie się w dniach 4, 5 i 6 listopada 2005 r. w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18),
warsztaty filmowe w Łódź Art Center (ul. Tymienieckiego 3).

Konkurs:

Fundacja Kino Tańca ogłasza konkurs dla polskich twórców filmów tańca w ramach Festiwalu Kino Tańca 2005. Zainteresowanych zapraszamy do nadsyłania prac na nośnikach DVD lub VHS. Po wstępnej weryfikacji, organizatorzy wybiorą filmy do konkursu, który oceniać będzie sześcioosobowe jury, w skład którego wejdą wykładowcy i goście festiwalu.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo prezentacji wybranych prac, których lista zostanie ogłoszona 5 XI 2005 podczas festiwalu. Przegląd konkursowy odbędzie się w niedziele o godzinie 15.15 w Dużym Kinie ŁDK. Po ogłoszeniu werdyktu jury zapraszamy do dyskusji o filmach. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie www.kinotanca.pl. Pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Prace należy przesyłać na adres:
Łódzki Dom Kultury
OIM
ul. Traugutta 18
90-113 Łódź z dopiskiem Kino Tańca 2005
Termin nadsyłania prac upływa 28.X.2005

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: tytuł filmu, czas trwania, rok produkcji, notatka o filmie, o twórcach - reżyser, choreograf, tancerze, kompozytor, zdjęcia, producent oraz dane osoby zgłaszającej film do konkursu.

Prosimy także o dołączenie klauzuli: "Oświadczam, że jestem uprawniony do zgłoszenia filmu .................................... (podać tytuł) na przegląd konkursowy Polskie Kino Tańca w ramach Festiwalu Kino Tańca 2005. Wyrażam zgodę na publiczne odtwarzanie filmu w ramach przeglądu Polskie Kino Tańca 6.XI.2005 r. w Łódzkim Domu Kultury. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu i przeglądu Festiwalu Kino Tańca, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U., nr 133, poz. 883) podpis i data".

Ponieważ organizatorzy chcą promować polskie kino tańca, proszą także o wyrażenie zgody na projekcję filmu zgłoszonego na konkurs, podczas seminariów edukacyjnych prowadzonych przez Fundację w roku 2006.


© stronę tańca przygotowuje: wolna strefa
kontakt: wolnastrefa@poczta.onet.pl


główna     serwis tańca     powrót do: fabryka tańca     powrót do: Kino Tańcaodkryć strony od 20.10.2000

wolna strefa - serwis tańca: taniec współczesny, taniec nowoczesny, modern dance, festiwale tańca, teatry tańca, warsztaty tańca współczesnego

© wolf
wszystkie prawa zatrzeżone