główna     serwis tańca     wolna strefa - podstawowe informacje

Serwis Tańca - podstawowe informacje

Serwis Tańca, działający w ramach wolnej strefy, to pierwsza w Polsce agencja informacyjna o tańcu współczesnym (data premiery: 20.10.2000 r.). Informacje na głównej stronie serwisu są publikowane bezpłatnie, pracujemy wg zasad obowiązujących w agencjach prasowych. Publikujemy informacje zwiazane z tańcem współczesnym, baletem, musicalem i innymi rodzajami tańca. Nie zajmujemy się tańcem towarzyskim.

Organizatorów prezentacji tanecznych, menedżerów, animatorów kultury, organizatorów festiwali teatralnych w Polsce i zagranicą, dziennikarzy i fotografów kontaktujemy z tancerzami współpracującymi z wolną strefą i serwisem tańca. Do serwisu tańca informacje o swojej działalności przysyła większość grup tanecznych działających w Polsce, oraz kilka grup zachodnich.

Odpowiadamy na listy dotyczące tańca współczesnego, pomagamy czytelnikom serwisu znaleźć odpowiednie zajęcia, nawiązać kontakt z grupami teatralnymi, informujemy tancerzy o zbliżających się audycjach do projektów teatralnych.

Planujemy i realizujemy kampanie promocyjne, obejmujemy interesujące imprezy taneczne patronatem prasowym, zajmujemy się public relations, pośredniczymy w szukaniu pracy dla tancerzy.

Bezpłatnie projektujemy (w html), przygotowujemy i publikujemy na naszych stronach oficjalne wizytówki taneczne. Merytoryczna zawartość wizytówek www jest autoryzowana przez tancerzy.

Bezpłatnie publikujemy i promujemy zdjęcia związane z teatrami ruchu w galerii fotograficznej serwisu tańca. Uzyskujemy zgody fotografów i organizatorów wystaw do publikowania wszystkich fotografii zamieszczonych w galerii. Kopiowanie i przetwarzanie zdjęć jest zabronione.

Dbamy o prywatność tancerzy - nie publikujemy ich adresów e-mailowych i telefonów. Serwis tańca udostępnia im swoje adresy internetowe (przekazujemy wszystkie listy, które przychodzą do artystów związanych z teatrem tańca).

Wykorzystywanie informacji umieszczonych w Serwisie Tańca jest dozwolone jedynie przy powołaniu się na źródło Serwisu Tańca i opatrzone naszym copyrightem. Zapraszamy recenzentów, dziennikarzy i fotografów do współpracy.


Kontakt:
Redakcja Serwisu Tańca:
Sandra Wilk, szef serwisu
serwistanca@poczta.onet.pl
tel: 0 505 47 91 74

główna     serwis tańca     wolna strefa - podstawowe informacje